Porady i lifestyle

BONIFIKARTA McDonald's 2024 - jak ją zdobyć?

BONIFIKARTA McDonald's - jak ją zdobyć?

Czym jest bonifikarta McDonald's?

Bonifikarta w McDonald's to prawdziwy must-have dla każdego, kto jest częstym gościem restauracji McDonald's. Ta magiczna karta umożliwia posiadaczom kupowanie wybranych produktów w niższych cenach. Na karcie znajduje się lista produktów, które są objęte promocją oraz termin ważności promocji. Warto zaznaczyć, że bonifikarta może być wykorzystana tylko podczas dokonywania zakupów na miejscu w restauracji i nie dotyczy zamówień przez Internet.

Jak zdobyć w Bonifikartę w McDonald's?

Aby zdobyć Bonifikartę w McDonald's musisz być jedną z trzech pierwszych osób, które kupią dowolny McZestaw w restauracji McDonald's w pierwszym dniu edycji.

Musisz pamiętać, że coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z istnienia bonifikarty i coraz więcej osób chce ją zdobyć przez co w większych miejscowościach już od samego rana, jeszcze przed otwarciem restauracji Mc'Donalds ustawiają się kolejki - dlatego warto być wcześniej, aby znaleźć się w pierwszej trójce szczęśliwców. Warto również zaznaczyć, że zakup musi być dokonany wyłącznie w lokalu lub na linii drive-thru, a nie poprzez usługę "McDelivery" czy sprzedaż online "Zamawiam i Płacę". Jedna osoba może otrzymać tylko jedną Bonifikartę, jednak organizator może przekazać ją także innym osobom, wedle swojego uznania. Bonifikarty mogą stanowić nagrody w konkursach lub być wykorzystywane w celach promocyjnych marki McDonald's.

Jak wygląda bonifikarta Mc'Donalds?

Bonifikarta Mc'Donalds to biało-złota dwustronna, tekturowa karta wielkości karty płatniczej, na której z przodu znajduje się napis BONIFIKARTA oraz grafika charakterystyczna dla edycji. Na drugiej stronie znajduje się lista produktów oraz cena, która ich dotyczy. Na odwrocie karty znajduje się również data ważności bonifikarty.

Bonifikarta McDonald's - kiedy będzie najbliższa okazja do zdobycia karty?

Najbliższa okazja do zdobycia bonifikaty do McDonald's będzie miała miejsce 1 czerwca 2023 roku. Aby otrzymać kartę bonifikartę tego dnia, trzeba pojawić się w restauracji jako jeden z pierwszych trzech  klientów. Restauracje McDonald's zazwyczaj otwierają się między godziną 6:00 a 7:00 rano, w zależności od miasta i konkretnego lokalu, dlatego wymagana będzie poranna wizyta w restauracji.

Jak korzystać z bonifikarty w restauracji McDonald's?

Aby skorzystać z promocji przedstawionych na rewersie bonifikarty należy udać się do restauracji i złożyć zamówienie przy kasie, w tzw. kiosku. Przed dokonaniem zamówienia należy kasjerowi przedstawić kartę do weryfikacji oraz wskazać produkty z karty, które chcemy zamówić.

Czego nie wolno robić z bonifikartą Mc'Donald's?

Jeśli jesteś szczęśliwcem i posiadasz bonifikartę w McDonald's, to niestety nie możesz jej sprzedać, dać komuś w prezencie, ani nawet pożyczyć. Bonifikarta może być wykorzystana tylko przez osobę, która ją dostała.

Szczegóły oraz regulamin znajdziesz tutaj: https://cdn.mcdonalds.pl/uploads/20221130161105/regulamin-bonifikarta-edycja-1-03-31-05-2022.pdf